nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Czyściwo włókninowe białe 115 mb

16-CZ/WŁ/115

Nowy produkt

Czyściwo włókninowe Clean - Power 

54% Poliester, 46% Celuloza, 295 listków, długość 115 mb

Opakowanie handlowe 1 szt.

Więcej szczegółów

69,50 zł netto
85,49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 16-CZ/WŁ/115
Nazwa Czyściwo włókninowe białe 115 mb
Surowiec 54% Poliester, 46% Celuloza
Gramatura: 56 g/m2
Ilość odcinków 295
Rozmiar listka: 300 x 390 mm
Długość: 115 m
Opakowanie: 1 rolka
Obszar zastosowania zakłady farmaceutyczne, przemysł medyczny, elektroniczny, lekki, a także lakiernie, poligrafie, grafiki.

Więcej informacji

Czyściwo przemysłowe specjalistyczne CLEAN Power to czyściwo idealne do wycierania powierzchni i przedmiotów, a zarazem uniwersalne ponieważ nadaje się do różnych innych zastosowań.

Jego gładka struktura wpływa bardzo dobrze na wycieranie, polerowanie i czyszczenie powierzchni. Elastyczny materiał ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Czyściwo CLEAN Power cechuje duża absorpcja i chłonność. Dzięki odpowiednio dobranym i skomponowanym włóknom poliestrowym oraz celulozy, nadaje się do zastosowania w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy. Wykorzystywane w zakładach, gdzie zwraca się szczególna uwagę na ekonomikę i całkowita eksploatację materiałów pomocniczych. Specjalna struktura powierzchni czyściwa pozwala na szybkie i dokładne zbieranie i usuwanie zabrudzeń pochodzenia organicznego oraz powstałego w czasie procesu technologicznego.

Czyściwo CLEAN Power odznacza się bardzo dużą wytrzymałością stanie suchym i mokrym, idealnie wchłania i usuwa zabrudzenia wysoki stopień absorpcji, bezpyłowe, nie rysuje czyszczonej powierzchni, miękkie, odpowiednie do czyszczenia wymagającego dużej dokładności i precyzji, dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami. Jest dostępne w kolorze białym i posiada atest PZH.

Polecane jest dla: zakładów farmaceutycznych, przemysłu medycznego, przemysł elektronicznego, przemysłu lekkiego, lakierni, poligrafii, grafiki.

Zastosowanie Clean-Power 

  • linie produkcyjne
  • miejsca pracy
  • narzędzia
  • przygotowanie detali
  • lakiernictwo
  • powierzchnie plastikowe

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czyściwo włókninowe białe 115 mb

Czyściwo włókninowe białe 115 mb

Czyściwo włókninowe Clean - Power 

54% Poliester, 46% Celuloza, 295 listków, długość 115 mb

Opakowanie handlowe 1 szt.

Produkty powiązane