nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Room Care R1 Plus 1,5L Zobacz większe

Room Care R1 Plus 1,5L

03-100857901

Nowy produkt

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Więcej szczegółów

196,56 zł netto
241,77 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 100857610
Nazwa Room Care R1 Plus 1,5L
Opakowanie: Saszetka 1,5 L

Więcej informacji

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis
Room Care R1-plus jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów, opracowany tylko dla systemów Divermite/DQFM Diversey.

Nie należy stosować produktu do powierzchni nieodpornych na działanie kwasów, takich jak emalia, marmur, fuga. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet.

Cechy:

 • odpowiedni do codziennego użycia;
 • skutecznie usuwa plamy i osady kamienne z muszli klozetowych i pisuarów;
 • regularne stosowanie produktu zapobiega osadzaniu się kamienia;
 • butelka z kierunkowym dzióbkiem powoduje szybkie i łatwe naniesienie na powierzchnię;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne ograniczają błędne użycie produktu;
 • produkt na bazie kwasu cytrynowego;
 • dzięki idealnie dobranej lepkości, łatwo przylega do mytych powierzchni (nie spływa);
 • lekki, delikatny, świeży zapach;
 • zawiera wyjątkową technologię O.N.T.(ODOUR-NEUTRALIZING TECHNOLOGY), która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Właściwości

 • ph koncentrat: 1-1,5
 • ph roztwór roboczy 10%: ok. 3

Sposób użycia

 • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R1 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R3 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R1-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R1 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

 • W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.

 • Powierzchnie muszli klozetowych i pisuarów spłukać wodą, obniżyć lustro wody za pomocy szczotki.

 • Ściskając łagodnie butelkę R1 kierować strumień preparatu pod obrzeże muszli, wokół muszli oraz na miejsce wypływu strumienia wody.

 • Rozprowadzić produkt szczotką toaletową i pozostawić na 10 minut.

 • Trudno usuwalny brud szorować szczotką lub gąbką z padem, po czym spłukać powierzchnię oraz szczotkę czystą wodą.

 • UWAGA: Nie używać produktu z innymi systemami dozowania. Nie używać nierozcieńczonego produktu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Room Care R1 Plus 1,5L

Room Care R1 Plus 1,5L

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Produkty powiązane