nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Room Care R1 Plus 1,5L Zobacz większe

Room Care R1 Plus 1,5L

03-100857901

Nowy produkt

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Więcej szczegółów

196,56 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 100857610
Nazwa Room Care R1 Plus 1,5L
Opakowanie: Saszetka 1,5 L

Więcej informacji

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis
Room Care R1-plus jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów, opracowany tylko dla systemów Divermite/DQFM Diversey.

Nie należy stosować produktu do powierzchni nieodpornych na działanie kwasów, takich jak emalia, marmur, fuga. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet.

Cechy:

 • odpowiedni do codziennego użycia;
 • skutecznie usuwa plamy i osady kamienne z muszli klozetowych i pisuarów;
 • regularne stosowanie produktu zapobiega osadzaniu się kamienia;
 • butelka z kierunkowym dzióbkiem powoduje szybkie i łatwe naniesienie na powierzchnię;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne ograniczają błędne użycie produktu;
 • produkt na bazie kwasu cytrynowego;
 • dzięki idealnie dobranej lepkości, łatwo przylega do mytych powierzchni (nie spływa);
 • lekki, delikatny, świeży zapach;
 • zawiera wyjątkową technologię O.N.T.(ODOUR-NEUTRALIZING TECHNOLOGY), która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Właściwości

 • ph koncentrat: 1-1,5
 • ph roztwór roboczy 10%: ok. 3

Sposób użycia

 • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R1 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R3 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R1-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R1 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

 • W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.

 • Powierzchnie muszli klozetowych i pisuarów spłukać wodą, obniżyć lustro wody za pomocy szczotki.

 • Ściskając łagodnie butelkę R1 kierować strumień preparatu pod obrzeże muszli, wokół muszli oraz na miejsce wypływu strumienia wody.

 • Rozprowadzić produkt szczotką toaletową i pozostawić na 10 minut.

 • Trudno usuwalny brud szorować szczotką lub gąbką z padem, po czym spłukać powierzchnię oraz szczotkę czystą wodą.

 • UWAGA: Nie używać produktu z innymi systemami dozowania. Nie używać nierozcieńczonego produktu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Room Care R1 Plus 1,5L

Room Care R1 Plus 1,5L

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik