nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Room Care R2 Plus 1,5L Zobacz większe

Room Care R2 Plus 1,5L

03-100941402

Nowy produkt

Room Care R2 Plus skoncentrowany preparat do czyszczenia powierzchni zmywalnych nie rysuje powierzchni.

Opakowanie 1,5L

Więcej szczegółów

180,07 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 7517208
Nazwa Room Care R2 Plus 1,5L
Opakowanie: Saszetka 1,5 L

Więcej informacji

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis

Room Care R2-plus jest wysoce skoncentrowanym, preparatem przeznaczonym do codziennego mycia i dezynfekcji powierzchni zmywalnych. Posiada właściwości bakteriobójcze i przeciw grzybom drożdżopodobnym. Produkt stosować do powierzchni i urządzeń nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Polecany do mycia i dezynfekcji twardych, wodoodpornych powierzchni, typu: kafelki, wanny, ściany, powierzchnie z tworzyw sztucznych (np.: telefony), ze stali nierdzewnej i chromowane.

Room Care R2-plus jest przeznaczony do stosowania w obiektach typu: hotele, motele, restauracje, budynki biurowe, obiekty użyteczności publicznej, itp. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

Room Care R2-plus został opracowany tylko dla systemu Divermite S oraz DQFM firmy Diversey. Produkt zawiera ponadto technologię O.N.T., która skutecznie i na długi czas eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz pozostawia w


Cechy

 • zapewnia wysoki poziom higieny mytych i dezynfekowanych powierzchni;
 • szybko i łatwo usuwa tłuszcze oraz osady rozpuszczalne w wodzie;
 • regularne stosowanie produktu zapobiega osadzaniu się kamienia;
 • pozostawia długotrwały, przyjemny zapach;
 • zawiera technologię neutralizującą nieprzyjemne zapachy - O.N.T.;
 • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne, ograniczają błędne użycie produktu;

Właściwości

 • ph koncentrat: 12-12,5
 • ph roztwór roboczy 25%: ok. 11,5 +/- 0,5

Sposób użycia

 • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R2 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R2 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R2-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R2 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

 • Małe powierzchnie: spryskać ścierkę/ gąbkę z padem niewielką ilością produktu i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Spłukać powierzchnię czystą wodą bądź wytrzeć czystą, wilgotną ściereczką. Polerować powie- rzchnie suchą ściereczką w celu uzyskania wysokiego połysku.

 • Duże powierzchnie: przygotować roztwór poprzez jednokrotne przyciśnięcie przycisku urządzenia Divermite R2 do wiadra z 5L wody. Do czyszczenia powierzchni użyć gąbki, ściereczki albo mopa.

 • Podłoga: przygotować roztwór 5L wody. Do czyszczenia powierzchni użyć ściereczki lub mopa. Spłukać czystą wodą i wytrzeć powierzchnię czystą, wilgotną ściereczką lub mopem (płukać w czystej wodzie i dobrze wycisnąć). Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia, polerować do uzyskania połysku.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Room Care R2 Plus 1,5L

Room Care R2 Plus 1,5L

Room Care R2 Plus skoncentrowany preparat do czyszczenia powierzchni zmywalnych nie rysuje powierzchni.

Opakowanie 1,5L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik