nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Room Care R3 Plus 1,5L Zobacz większe

Room Care R3 Plus 1,5L

03-7508057

Nowy produkt

Room Care R3 Plus Skoncentrowany preparat do mycia różnych powierzchni i szkła. Jest produktem o neutralnym PH. Jest preparatem szybkoschnącym.

Opakowanie 1,5L

Więcej szczegółów

180,07 zł netto
221,49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 7508057
Nazwa Room Care R3 Plus 1,5L
Opakowanie: Saszetka 1,5 L

Więcej informacji

Niepowtarzalna formuła produktów linii Room Care jest dostosowana do efektywnego i bezpiecznego czyszczenia oraz dezynfekowania pokoi hotelowych. Łatwe do rozpoznania nazwy produktów, system kodowania kolorami oraz specjalnie dedykowany zestaw akcesoriów i urządzeń dozujących sprawia, iż Room Care to idealny wybór. Wszystkie produkty linii Room Care posiadają tę samą linię zapachową "Fresh Linen", przeznaczoną dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Produkty linii Room Care zawierają technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniach świeży i trwały zapach. Linia Room Care jest skutecznym rozwiązaniem, które łączy wydajność, bezpieczeństwo użytkownika oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne. Wszystkie nasze produkty linii Room Care spełniają najwyższe standardy, są zgodne z nowym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie chemikaliów: REACH. Firma Diversey ma długą historię zaangażowania w sprawy dotyczące ochrony środowiska, popartą certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i AISE, które zapewniają dodatkową gwarancję jakości i skuteczności.

Room Care to unikalny na świecie system oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i higieny w pokojach, obejmujący produkty, akcesoria oraz urządzenia, dające się zastosować zarówno w mniejszych jak i w większych hotelach oraz obiektach turystycznych.

Opis

Room Care R3-plus jest skoncentrowanym, uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np.: lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura). Jest wysoce skutecznym produktem, o neutralnym pH. Room Care R3-plus jest preparatem szybko schnącym. Produkt został opracowany tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey.

Cechy

  • prosty w zastosowaniu;
  • łatwo usuwa zabrudzenia z tłuszczu i odciski palców;
  • skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy;
  • pozostawia przyjemny zapach dzięki wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy;
  • kodowanie kolorami oraz oznaczenie alfanumeryczne, uniemożliwiają błędne użycie produktu;

Właściwości

  • ph koncentrat: 7-7,5
  • ph roztwór roboczy 10%: 7,5 +/- 0,5

Sposób użycia

  • Kontrola stężenia dozowanego preparatu odbywa się poprzez użycie:

- System Divermite: dwie dozy (15 ml) na butelkę 300 ml - napełnić butelkę Divermite R3 (otrzymujemy 10% roztwór roboczy). Usunąć spryskiwacz z butelki Divermite R3 wypłukać butelkę i napełnić ją czystą, świeżą wodą do poziomu zaznaczonego na butelce (300 ml). Następnie dodać pro dukt Room Care R3-plus wciskając dwukrotnie przycisk urządzenia Divemite. Zakręcić dobrze spryskiwacz (ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON) i wstrząsnąć łagodnie w celu dobrego wymieszania.

- System DQFM: wypłukać i napełnić specjalnie oznakowaną butelkę Room Care R3 lub wiadro bezpośrednio z pompy DQFM do wymaganego poziomu. Nakręcić spryskiwacz na butelkę.

  • Następnie natrysnąć niewielką ilość produktu na czystą, suchą ścierkę lub ręcznik papierowy i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Polerować suchą ścierką do uzyskania połysku.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Room Care R3 Plus 1,5L

Room Care R3 Plus 1,5L

Room Care R3 Plus Skoncentrowany preparat do mycia różnych powierzchni i szkła. Jest produktem o neutralnym PH. Jest preparatem szybkoschnącym.

Opakowanie 1,5L

Produkty powiązane