nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

LAPE Collection Uchwyt Podwójny Zobacz większe

LAPE Collection Uchwyt Podwójny

03-7524128

Nowy produkt

Uchwyt podwójny do butelek 300 ml z kolekcji LAPĒ

Więcej szczegółów

220,00 zł netto
270,60 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 03-7524128
Nazwa LAPE Collection Uchwyt Podwójny

Więcej informacji

LAPĒ Collection to luksusowa linia kosmetyków, która dodaje klasy każdej łazience. Kosmetyki dostępne w 300 ml butelkach z pompką, zostały zaprojektowane tak, by wspaniale komponowały się z każdym nowoczesnym wnętrzem. Wszystkie preparaty tej unikatowej linii zawierają subtelną kompozycję składników, dzięki którym stają się uniwersalne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Kolekcja LAPĒ oferuje butelki 300 ml z kosmetykami o zapachu orientalnej herbaty z aromatem cytrynowym, możliwe do ponownego uzupełniania odpowiednim preparatem o tym samym zapachu. Opcja uzupełniania butelek z większych opakowań, zapewnia utrzymanie całkowitego kosztu zużycia na niższym poziomie. Opakowania w pełni nadają się do recyklingu i tym samym sprawiają, że kolekcja LAPĒ jest rozwiązaniem przyjaznym również środowisku naturalnemu.

Uchwyty ścienne zapewniają, że wszystkie kosmetyki z kolekcji pozostają tam gdzie zostały wcześniej zamontowane, co wyklucza mycie rąk poza miejscem do tego przeznaczonym a tym samym gwarantuje porządek w łazience.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LAPE Collection Uchwyt Podwójny

LAPE Collection Uchwyt Podwójny

Uchwyt podwójny do butelek 300 ml z kolekcji LAPĒ

Produkty powiązane