nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

L56 Zobacz większe

Diversey Suma Tera 20L

03-7010107

Nowy produkt

Preparat do maszynowego mycia naczyń przeznaczony do wody o średniej i wysokiej twardości.

Kanister 20L

Więcej szczegółów

538,45 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 03-7010107
Nazwa Diversey Suma Tera L 56
Opakowanie: Kanister 20 L

Więcej informacji

Opis

Suma Tera L56 to wysoce skoncentrowany, alkaliczny, płynny preparat myjący przeznaczony do maszynowego mycia naczyń do wszystkich rodzajów zmywarek przemysłowych. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia w warunkach wody o średnim i wysokim stopniu twardości. Suma Tera L56 w swoim składzie zawiera alkalia zapewniające efektywne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych, związki kompleksujące oraz inhibitory korozji, które zapobiegają osadzaniu się kamienia na powierzchniach.

Produktu NIE stosować do mycia naczyń wykonanych z materiałów wrażliwych na działanie alkaliów, takich jak: miedź, mosiądz, aluminium oraz guma.

Cechy

  • doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, szczególnie skuteczny w usuwaniu zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności;
  • ekonomiczny w użyciu dzięki skoncentrowanej formule;
  • specjalne składniki zapobiegają osadzaniu się kamienia na mytych naczyniach.

Właściwości

  • ph roztworu roboczego 12-13

Sposób użycia

  • Suma Tera L56 jest dozowana przez automatyczne systemy dozujące firmy Diversey. Preparat posiada doskonałe właściwości myjące w warunkach wody o średnim i wysokim stopniu twardości.
  • Produkt należy stosować w stężeniu 1,5 - 3 ml/l w temperaturze 55 - 65°C w zależności od stopnia zabrudzenia mytych naczyń. Już 1,5 ml/l, będzie zapobiegał powstawaniu wapiennych osadów w wodzie zawierającej do 150 ppm CaCO3.
  • Przed pierwszym zastosowaniem preparatu Suma Tera L56 należy przepłukać pompki dozujące oraz przewody, aby zapobiec krystalizacji detergentu po wymieszaniu się z innym produktem.
  • Uwaga: Produkt Suma Tera L56 jest bezpieczny dla większości materiałów, z których wykonane są naczynia używane w kuchniach profesjonalnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Diversey Suma Tera 20L

Diversey Suma Tera 20L

Preparat do maszynowego mycia naczyń przeznaczony do wody o średniej i wysokiej twardości.

Kanister 20L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik