nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Sun Professional All in 1 Tablets Zobacz większe

Sun Professional All in 1 Tablets 200 szt/op

03-100871927

Nowy produkt

Wielofunkcyjna skoncentrowana tabletka do zmywarek profesjonalnych i domowych o doskonałym rezultacie mycia nawet w niskich temperaturach 50°C/55°C oraz w wodzie o różnym stopniu twardości.

Opakowanie 200 tabletek

Więcej szczegółów

181,02 zł netto
222,65 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 03-100871927
Nazwa Sun Professional All in 1 Tablets
Skala pH 11
Opakowanie: Opakowanie 200 tabletek
Waga 3,6 KG
Obszar zastosowania Wielofunkcyjne tabletki do zmywarek o doskonałym rezultacie mycia nawet w niskich temperaturach 50°C/55°C oraz w wodzie o różnym stopniu twardości.profesjonalnych i domowych.

Więcej informacji

OPIS

Sun Professional all in 1 Tablets jest wysoce skoncentrowanym preparatem w postaci tabletek, przeznaczonym do maszynowego mycia naczyń. Produkt może być stosowany zarówno w zmywarkach profesjonalnych, jak i w domowych.

Wielofunkcyjne tabletki, dają doskonałe rezultaty mycia nawet w niskich temperaturach 500C/ 550C oraz w wodzie o różnym stopniu twardości.

Sun Professional all in 1 Tablets to specjalna formuła, która zawiera między innymi: alkalia i związki powierzchniowo czynne oraz enzymy, dzięki czemu produkt skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe. Ponadto, zawiera sekwestranty, które zapobiegają powstawaniu osadu wapiennego w zmywarkach oraz związki wybielające na bazie tlenu, które wspomagają usuwanie zabrudzeń.

CECHY

 • łatwe i szybkie zastosowanie;
 • doskonałe rezultaty mycia nawet w niskich temperaturach 500C/ 550C;
 • odpowiedni do stosowania w wodzie o różnym stopniu twardości;
 • skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia dzięku obecności aktywnego tlenu;
 • wielofunkcyjna tabletka, zawiera w sobie: detergent, zmiękczacz wody, ochronę szkła i nabłyszczacz;
 • polecana do stosowania w zmywarkach profesjonalnych, jak i w zmywarkach domowych;

WŁAŚCIWOŚCI

 • pH tabletki: 11,0

SPOSÓB UŻYCIA

 • Świecenie lampki ostrzegawczej soli i/lub nabłyszczacza jest normalne. Wszystkie funkcje są zawarte w jednej tabletce. W przypadku bardzo twardej wody (powyżej 21 * dH) powinna być dodatkowo zastosowana sól do zmiękczania. Tabletki są pakowane w folię całkowicie rozpuszczalną w wodzie, nie usuwać folii z tabletek.
 • Tabletkę umieścić w dozowniku detergentu lub bezpośrednio w zbiorniku z roztworem myjącym. W przypadku programu mycia szkła, tabletkę dla uzyskania najlepszego rezultatu mycia należy umieścić w koszyku na sztućce lub bezpośrednio w komorze zmywarki.
 • Tabletek Sun All in 1 nie dotykać mokrymi rękami. W zmywarkach nie myć naczyń wykonanych z: drewna, aluminium, kryształu, malowanej ręcznie ceramiki, zdobionej złotem lub srebrem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sun Professional All in 1 Tablets 200 szt/op

Sun Professional All in 1 Tablets 200 szt/op

Wielofunkcyjna skoncentrowana tabletka do zmywarek profesjonalnych i domowych o doskonałym rezultacie mycia nawet w niskich temperaturach 50°C/55°C oraz w wodzie o różnym stopniu twardości.

Opakowanie 200 tabletek

Produkty powiązane