nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

procarpet Zobacz większe

Taski Procarpet 30

03-7522309

Nowy produkt

MASZYNA KOMPLETNA 

TASKI procarpet 30 to maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych za pomocą kapsulacji lub prania ekstrakcyjnego. 

Więcej szczegółów

15 738,20 zł netto
19 357,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 03-7522309
Nazwa Taski Procarpet 30
Waga 52 kg
Szerokość czyszczenia 38 cm
Ilość szczotek 1
Zbiornik wody czystej 30 L
Zbiornik wody brudnej 30 L
Zasilanie 220/240 V
Wydajność 420 m2/h (pranie ekstrakcyjne - 200 m2/h; pranie pośrednie 405 m2/h )
Nacisk szczotki 10-17 kg
Prędkość obrotowa szczotki 1000 Rpm
Moc silnika szczotki 650 W
Moc silnika ssania 1000 W
Przewód zasilający 15 m
Wymiary (dł. x sz. x wys.) 109 x 47 x 94 cm
Poziom hałasu dB(A) 70
Obszar zastosowania Pranie ekstrakcyjne

Więcej informacji

MASZYNA KOMPLETNA TASKI procarpet 30

Opis

TASKI procarpet 30 to maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych, pozwalająca na przeprowadzenie czyszczenia okresowego: metodą kapsulacji oraz czyszczenia gruntownego metodą prania ekstrakcyjnego.

Urządzenie to pozwala użytkownikowi na wybór pomiędzy różnymi metodami prania tak, aby były one dopasowane do jego potrzeb: czas przeznaczony na wyschnięcie oraz stopień zabrudzeń.

Maszyna może być przygotowana do pracy jako urządzenie do gruntownego czyszczenia ekstrakcyjnego by usunąć duże zabrudzenia lub jako zestaw do czyszczenia pośredniego tzw. metoda kapsułkowania do odświeżania wykładzin. Użytkownik maszyny ma kontrolę nad kosztami związanymi z utrzymaniem czystości wykładzin oraz ma możliwość wyboru metody prania najbardziej odpowiadającej jego potrzebom.

Stosowanie do prania wykładzin metody pośredniej wydłuża okres czasu pomiędzy wykonaniem prania gruntownego. Pozwala ona na utrzymanie wykładzin w czystości na dłużej, bez konieczności ich wysychania przez długi czas. Zmiana urządzenia z wersji do prania ekstrakcyjnego na pranie pośrednie to bardzo prosty i szybki proces, nie wymagający żadnych narzędzi. Wystarczy zmienić szczotkę i produkt chemiczny. 

Ponadto doskonałe wyważenie maszyny to komfortowa praca dla użytkownika, nawet przez wiele godzin. Ergonomiczny uchwyt pozwala zarówno pchać jak i ciągnąć maszynę. Szeroka oferta dodatkowych akcesoriów pozwala na wypranie innych powierzchni, np.: tapicerki, krzeseł, foteli, narożników itp.

Cechy

  • niezawodność i wydajność;
  • różne metody prania w jednym urządzeniu;
  • niewielkie koszty;
  • proste i wygodne użytkowanie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Taski Procarpet 30

Taski Procarpet 30

MASZYNA KOMPLETNA 

TASKI procarpet 30 to maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych za pomocą kapsulacji lub prania ekstrakcyjnego. 

Produkty powiązane