nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

pady Zobacz większe

Pad 17" linia ekonomiczna.

05-205.1701

Nowy produkt

17"

Pady do wszystkich maszyn szorujących w pełnej rozmiarówce.

Więcej szczegółów

15,20 zł netto
18,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

czarny - Przeznaczenie: Agresywny do usuwania silnych zabrudzeń oraz starych powłok ochronnych. Czyści do naturalnej powierzchni usuwając wszelkie zaszłości. Do użycia na mokro

brązowy - Przeznaczenie: Do usuwania brudu i starych powłok ochronnych w całości lub od 1 do 3 warstw. Do użycia na sucho i na mokro.

zielony - Przeznaczenie: Do intensywnego szorowania z jednoczesnym usuwaniem wierzchniej warstwy powłoki ochronnej. Usuwa ciężkie zanieczyszczenia, plamy i brud. Do użytku na sucho i na mokro.

niebieski - Przeznaczenie: Do codziennego stosowania przy myciu posadzek. Usuwa brud i lekko przywarte zanieczyszczenia. Do stosowania na sucho i mokro.

czerwony - Przeznaczenie: Do delikatnego mycia i codziennej pielęgnacji zabezpieczonych posadzek. Usuwa plamy i brud w trakcie jednoczesnego wytwarzania połysku. Używany do renowacji powłok ochronnych oraz w procesie krystalizacji na makro. Do używania na sucho i mokro

biały - Przeznaczenie: Do delikatnego polerowania i nabłyszczania czystych posadzek zabezpieczonych powłokami. Do użytku na suchej i czystej powierzchni.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pad 17" linia ekonomiczna.

Pad 17" linia ekonomiczna.

17"

Pady do wszystkich maszyn szorujących w pełnej rozmiarówce.