Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Automat do mycia Zauber ZB 50 C

ZB50C

Nowy produkt

Maszyna czyszcząca ZB50 C to lider w swojej klasie, idealnie sprawdza się na średnich powierzchniach: w marketach, szkołach, magazynach i biurach. Przede wszystkim zasługuje na uwagę dzięki swojej bezsprzecznej wydajności 1950m2/h.

Maszyna kompletna

Więcej szczegółów

9 970,00 zł netto
12 263,10 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

IndeksZB 50 C
NazwaAutomat do mycia Zauber ZB 50 C
Waga90 kg
Szerokość czyszczenia500 mm
Średnica szczotki500 mm
Szerokość ssawy tylnej815 mm
Ilość szczotek1
Zbiornik wody czystej50 l
Zbiornik wody brudnej50 l
Zasilanie230 V AC
Wydajność1950m2/h
Nacisk szczotki30 kg
Pojemność akumulatora-
Prędkość obrotowa szczotki140
Moc silnika szczotki550 W
Moc silnika ssania800 W
Podciśnienie-
Przewód zasilający10 m
Wymiary (dł. x sz. x wys.)1216 x 502 x 975 mm
Prędkość robocza4 km/h
Poziom hałasu dB(A)69

Więcej informacji

Automat szorująco - zbierający ZB50C zasilany kablem przeznaczony jest do pracy na średnich powierzchniach: w marketach, szkołach, magazynach i biurach. Jest także chętnie wybierana przez administratorów budynków czy przez placówki związane ze służbą zdrowia. Prosta budowa oraz łatwość obsługi powoduje, że jest to idealne urządzenie do szybkiego czyszczenia małych i średnich powierzchni. Przy szerokości czyszczenia 50 cm wyposażony jest w bardzo pojemne 50 litrowe zbiorniki na czystą i brudną wodę, co podwyższa efektywność maszyny i ogranicza liczbę uzupełnień zbiorników.

Cechy

  • Cicho pracuje (poziom hałasu rzędu 58 dB(A));
  • Bardzo prosty w obsłudze;
  • Ergonomiczny kształt wlewu;
  • Łatwe zdejmowanie i nakładanie szczotki bez użycia narzędzi;
  • System AutoStop, to system automatycznej kontroli szczotki, która zaprzestaje pracy podczas chwilowego nawet postoju. System ten chroni powierzchnie przed wzmożoną podażą chemii w trakcie szorowania w jednym miejscu. Auto stop wydłuża także żywotność silnika, podnosi komfort pracy oraz ma wpływ na redukcję hałasu.
  • Ssawa w kształcie V to wysoka skuteczność czyszczenia na każdej powierzchni, sprawia że powierzchnia pozostaje idealnie sucha i nie ma na niej wody nawet podczas zawracania.
  • System AFS zabezpieczający zbiornik brudnej wody przed przepełnieniem.System informuje operatora o poziomie brudnej wody oraz automatycznie odłącza silnik ssący chroniąc urządzenie przed awarią.
  • System CPS (Constant Pressure System) to innowacyjny system stałego nacisku, który wpływa na równomierne i efektywne czyszczenie całej powierzchni. Dzięki temu nie musimy problemu z niedoczyszczonymi miejscami. System zapewnia odpowiedni nacisk dzięki współpracy funkcji mechanicznych i hydraulicznych, tym samym maszyna w sposób optymalny wyczyści również nierówności podłoża.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Automat do mycia Zauber ZB 50 C

Automat do mycia Zauber ZB 50 C

Maszyna czyszcząca ZB50 C to lider w swojej klasie, idealnie sprawdza się na średnich powierzchniach: w marketach, szkołach, magazynach i biurach. Przede wszystkim zasługuje na uwagę dzięki swojej bezsprzecznej wydajności 1950m2/h.

Maszyna kompletna

Produkty powiązane