Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Automat do mycia Zauber ZB 55 B.

ZB55B

Nowy produkt

Maszyna czyszcząca ZB55B do codziennej pielęgnacji małych i średnich powierzchni.  Wyróżnia ją obniżony poziom hałasu podczas pracy oraz ekonomiczne zużycie chemii i wody.

Do 5 godzin ciągłej pracy!

Maszyna kompletna

Więcej szczegółów

13 923,00 zł netto
17 125,29 zł brutto

-10%

15 470,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

IndeksZB 55 B
NazwaAutomat do mycia Zauber ZB 55 B.
Waga89 kg (bez akumulatora)
Szerokość czyszczenia500 mm
Średnica szczotki500 mm
Szerokość ssawy tylnej815 mm
Ilość szczotek1 szt.
Zbiornik wody czystej55 l
Zbiornik wody brudnej55 l
Zasilanie24 V DC
Wydajność1950 m2/h
Nacisk szczotki30 kg
Pojemność akumulatora115 - 130 Ah
Prędkość obrotowa szczotki-
Moc silnika szczotki550 W
Moc silnika ssania420 W
Podciśnienie-
Przewód zasilający-
Wymiary (dł. x sz. x wys.)1216x502x975 mm
Przepływ powietrza31,1 l/s
Poziom hałasu dB(A)58

Więcej informacji

Automat szorująco - zbierajacy ZB55B przeznaczony jest do pracy na średnich powierzchniach. Doskonale sprawdza się w szpitalach, szkołach, supermarketach, sklepach, halach sportowych, hotelach oraz w mniejszych zakładach produkcyjnych. Przy szerokości czyszczenia 50 cm wyposażony jest w bardzo pojemne 50 litrowe zbiorniki na czystą i brudną wodę, co podwyższa efektywność maszyny i ogranicza liczbę uzupełnień zbiorników. Szereg zastosowanych w maszynie rozwiązań technicznych dla oszczędzania wody oraz środków chemicznych sprzyjają zarówno ekologii jak i niskim kosztom eksploatacji. Te właśnie właściwości ZB55B  stawiają ją na 1 miejscu wśród maszyn tego segmentu.

Cechy

  • Pełne naładowanie akumulatora pozwala na 5 godziną pracę;
  • Cicho pracuje (poziom hałasu rzędu 58 dB(A));
  • Bardzo prosty w obsłudze;
  • Ergonomiczny kształt wlewu;
  • Łatwe zdejmowanie i nakładanie szczotki bez użycia narzędzi;
  • Ssawa w kształcie V to wysoka skuteczność czyszczenia na każdej powierzchni, sprawia że powierzchnia pozostaje idealnie sucha i nie ma na niej wody nawet podczas zawracania;
  • System Auto Stop, czyli automatycznej kontroli szczotki sprawia, że zaprzestaje ona pracy nawet podczas chwilowego postoju. System ten chroni powierzchnie przed wzmożoną podażą chemii w trakcie szorowania w jednym miejscu. Auto stop wydłuża także żywotność silnika, podnosi komfort pracy oraz ma wpływ na redukcję hałasu.
  • System ECO przejawia się w znacznie wydłużonym czasie pracy maszyny, obniżonych decybelach oraz w dbałości o mniejsze zużycie środków chemicznych;
  • System AFS zabezpieczający zbiornik brudnej wody przed przepełnieniem.System informuje operatora o poziomie brudnej wody oraz automatycznie odłącza silnik ssący chroniąc urządzenie przed awarią.
  • System CPS (Constant Pressure System) to innowacyjny system stałego nacisku, który wpływa na równomierne i efektywne czyszczenie całej powierzchni. Dzięki temu nie musimy problemu z niedoczyszczonymi miejscami. System zapewnia odpowiedni nacisk dzięki współpracy funkcji mechanicznych i hydraulicznych, tym samym maszyna w sposób optymalny wyczyści również nierówności podłoża.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Automat do mycia Zauber ZB 55 B.

Automat do mycia Zauber ZB 55 B.

Maszyna czyszcząca ZB55B do codziennej pielęgnacji małych i średnich powierzchni.  Wyróżnia ją obniżony poziom hałasu podczas pracy oraz ekonomiczne zużycie chemii i wody.

Do 5 godzin ciągłej pracy!

Maszyna kompletna

Produkty powiązane