nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Dopomat-secur Zobacz większe

Kiehl Dopomat Secur 10L.

02-J100210

Nowy produkt

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Więcej szczegółów

149,49 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 02-J100210
Nazwa Kiehl Dopomat Secur 10L
Opakowanie: Kanister 10L
Obszar zastosowania Usuwa brud pozostawiając matowo- błyszczący antypoślizgowy film ochronny. Podczas mycia bieżącego komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe

Więcej informacji

Opis

Usuwa brud pozostawiając matowo - błyszczący film ochronny o szczególnych właściwościach antypoślizgowych.  Polerowanie optymalizuje walory optyczne wykładzin podłogowych przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antypoślizgowych. Podczas mycia bieżącego maszyną szorująco- zbierającą komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe, co wyklucza ich nawarstwianie się. 

Produkt polecany jest do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, beton poddany obróbce, żywica epoksydowa oraz do podłóg pokrytych powłoką. Zalecany przede wszystkim do obszarów o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa chodzenia takich jak: hale sportowe, domy spokojnej starości itp.

Cechy

  • Tworzy film ochronny o właściwościach antypoślizgowych.
  • Współczynnik śliskości powierzchni umytej produktem Dopomat-secur mieści się w granicach 0,4-0,6? zgodnie z normą DIN 18032 cześć 2 i tym samym spełnia wymogi bezpieczeństwa dla hal sportowych (przetestowany przez FMPA Baden-Wiktemberg, Otto-Graf-Institut).
  • Nie tworzy smug.
  • Nie nawarstwia powłok.

Właściwości

  • pH (koncentratu): ok. 10
  • pH (roztworu roboczego): ok. 8,5

Sposób użycia

  • Zużycie na m2 przy myciu maszynowym na mokro: 1-2 ml.
  • Mycie bieżące (mycie! maszynowe mycie na mokro): W zależności od zabrudzenia lub oczekiwanego efektu pielęgnacyjnego 100-200 ml na 10 L zimnej wody.
  • Polerowanie: Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr. / min.) utwardza komponenty pielęgnujące, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa odporność na ścieranie. Wypolerowana powierzchnia nie jest śliska.
  • Pielęgnacja: W zależności od chłonności podłogi 300-600 ml na 10 L zimnej wody.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Dopomat Secur 10L.

Kiehl Dopomat Secur 10L.

Płyn do mycia automatem z pielęgnującymi komponentami antypoślizgowymi. Pozostawia matowo-błyszczący film ochronny. Nie tworzy smug. Polecany do obiektów sportowych.

Kanister 10L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik