nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Diversey Jontec Lenio 5L Zobacz większe

Diversey Jontec Lenio 5L

03-7513202

Nowy produkt

Jontec Lenio to woskowy preparat do konserwacji oraz czyszczenia zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych drewnianych podłóg.

Opakowanie 5L

Więcej szczegółów

201,61 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 03-7513202
Nazwa Diversey Jontec Lenio 5L
Opakowanie: Kanister 5L
Obszar zastosowania Preparat do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną, nie zawiera rozpuszczalników

Więcej informacji

Opis

Jontec Lenio jest woskowym preparatem do konserwacji i czyszczenia podłóg drewnianych zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych. Dzięki specjalnej mieszaninie wosków, konserwantów i związków powierzchniowo czynnych preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, konserwuje myte powierzchnie oraz tworzy na nich błyszczącą, antypoślizgową powłokę ochronną. Preparat nie zawiera rozpuszczalników.

Cechy

  • Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni;
  • Tworzy na mytych podłogach powłokę ochronną – chroni podłogi przed szybkim niszczeniem się;
  • Czyszczone podłogi posiadają jedwabisty połysk;
  • Sprzęt myjący jest łatwy do wypłukania z resztek preparatu.

Właściwości

  • ph produktu: ok. 4

Sposób użycia

  • Preparat stosuje się w postaci nierozcieńczonej lub do aplikacji natryskowej można użyć 0,25 l na 0,5 l roztworu (50%)
  • Zabezpieczanie podłóg:
  1. Czyszczenie natryskowe: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej nanieść preparat na podłogę, po lekkim podeschnięciu polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania równomiernego połysku.
  2. Pierwsza konserwacja: Przy pomocy układu natryskowego maszyny jednotarczowej lub przy pomocy specjalnego aplikatora (klamry) nanieść cienką warstwę preparatu na podłogę i pozostawić do wyschnięcia. Następnie polerować podłogę maszyną jednotarczową z odpowiednim padem do uzyskania połysku. W przypadku drewna niezaimpregnowanego lub przy dużym natężeniu ruchu może być konieczne naniesienie dwóch warstw preparatu – drugą warstwę nanosimy po całkowitym wyschnięciu pierwszej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Diversey Jontec Lenio 5L

Diversey Jontec Lenio 5L

Jontec Lenio to woskowy preparat do konserwacji oraz czyszczenia zaimpregnowanych i niezaimpregnowanych drewnianych podłóg.

Opakowanie 5L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik