nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Suma D4 Tab 300 szt. Zobacz większe

Suma D4 Tab 300 szt.

03-G12631

Nowy produkt

Suma D4 Tab  jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru do wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi. Preparat ma postać tabletki.

Opakowanie 300 szt. 

Więcej szczegółów

94,07 zł netto
101,60 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks G12631
Nazwa Suma D4 Tab 300 szt.
Opakowanie: 300 szaszetek

Więcej informacji

Opis

Suma D4 Tab jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru. Preparat ma postać tabletki. Suma Tab D4 Tab po rozpuszczeniu w wodzie wykazuje wysoką skuteczność biobójczą w stosunku do różnorodnych mikroorganizmów, jest skuteczny w relatywnie krótkim czasie i niezależnie od temperatury wody.

Preparat jest bezpieczny dla wszelkich dezynfekowanych urządzeń i powierzchni, także aluminiowych. Preparat przeznaczony jest do dezynfekcji urządzeń i powierzchni w przemyśle spożywczym, gastronomii i obiektach służby zdrowia.

Środek służy do dezynfekcji wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi; posiada właściwości wybielające i dezodorujące - nadaje się doskonale do dezynfekcji powierzchni w pomieszczeniach sanitarnych (sanitariaty, kratki ściekowe, zlewy) po ich uprzednim umyciu; możliwość zanurzania w roztworach w celu dezynfekcji kaczek, basenów i sprzętu jednorazowego; do dezaktywacji rozlanej krwi i innych wydzielin i wydalin; do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością; w zakładach żywienia zbiorowego, kuchniach, kuchenkach oddziałowych.

Cechy

 • Szerokie spektrum mikrobiologiczne łącznie ze sporami Clostridium dicle w krótkim czasie działania;
 • aktywny zarówno w warunkach czystych jak i w obecności zanieczyszczeń organicznych;
 • skuteczny w niskich stężeniach i niskich temperaturach;
 • gotowy, czysty roztwór roboczy jest stabilny i aktywny co najmniej jeden dzień roboczy co zostało potwierdzone badaniami;
 • łatwe i precyzyjne przygotowanie roztwór roboczych bez konieczności stosowania urządzeń dozujących;
 • oparty na jednej z najbardziej powszechnych i sprawdzonych substancji - aktywnym chlorze (NaDCC).

Właściwości

 • ph (roztwór 1%): 6

Sposób użycia

 • Roztwory należy przygotowywać bezpośrednio przed użyciem.
 • Przygotować roztwór preparatu rozpuszczając odpowiednią do zastosowania liczbę tabletek w 1,5 litra wody.
 • Przygotowanym roztworem przemywać powierzchnie lub zanurzyć w nim dezynfekowane przedmioty takie jak kaczki, baseny, nerki, sprzęt jednorazowy. Odczekać 15 minut.
 • Przedmioty po dezynfekcji wypłukać w czystej wodzie i odczekać aż wyschną.
 • Inaktywacja zanieczyszczeń organicznych: Rozlaną krew, wydzieliny i wydaliny zalać roztworem o stężeniu 10 000 ppm aktywnego chloru, następnie po 15 minutach usunąć zanieczyszczenia jednorazowym ręcznikiem a powierzchnie ponownie zdezynfekować. Czynności wykonywać w rękawicach ochronnych. Rękawice i wszystkie inne materiały użyte do dezynfekcji i zbierania zanieczyszczeń umieścić w pojemniku, traktować jak materiał zakazny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Suma D4 Tab 300 szt.

Suma D4 Tab 300 szt.

Suma D4 Tab  jest skoncentrowanym preparatem dezynfekcyjnym na bazie stabilizowanego, aktywnego chloru do wszelkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów niezanieczyszczonych jak i zanieczyszczonych substancjami organicznymi. Preparat ma postać tabletki.

Opakowanie 300 szt. 

Produkty powiązane