nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Hodrupa-A Zobacz większe

Kiehl Hodrupa A 10L.

02-J050110

Nowy produkt

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Więcej szczegółów

212,58 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 02-J050110
Nazwa Kiehl Hodrupa A 10L
Opakowanie: Kanister 10L
Obszar zastosowania Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Służy do usuwania zabrudzeń po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Więcej informacji

Opis

Hodrupa A jest specjalnym środkiem do usuwania zabrudzeń po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach. Hodrupa A stosowana jest do mycia na mokro wzgl. wysokociśnieniowego w rozcieńczeniu z wodą zaś do mycia maszyn i urządzeń - w koncentracie. Produkt przeznaczony jest także do odolejaczy zgodnie z austriacką normą ONORM B 5105, ustęp 7.2.

Produkt plolecany jest do wszystkich wodo- i zasadoodpornych powierzchni. Idealny do hal przemysłowych i warsztatów. Przeznaczony także do czyszczenia powierzchni po pożarach oraz do lakierowanych i nie lakierowanych powierzchni metalowych takich np. jak: podesty montażowe, tokarki, wyciskarki.

Cechy

  • Środek niskopieniący.
  • Nie osłonięte części metalowe (żelazo, blacha) nie korodują po umyciu Hodrupą A.
  • Zawiera ług alkaliczny.

Właściwosci

  • pH (koncentratu): ok. 13
  • pH (roztworu roboczego): ok 11,5-12

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.
  • Mycie bieżące (maszynowe mycie na mokro): 200 ml na 8 L zimnej wody. Mycie w automatach wysokociśnieniowych: 200 ml na 8 L zimnej wody.
  • Mycie gruntowne (po pożarach): 800 ml na 8 L wody. Roztwór rozprowadzić na powierzchni, odczekać ok. 5 min., szorować, zebrać.
  • Mycie maszyn: Nie rozcieńczony produkt nanieść na ściereczkę lub wełnianą szmatkę i czyścić nią maszynę. Nie spłukiwać wodą tak aby ochrona antykorozyjna mogła w pełni zadziałać.
  • Zużycie na m2 przy myciu gruntownym:40 ml; Mycie maszyn: 10 ml; Maszynowe mycie na mokro: 1 ml; Mycie wysokociśnieniowe: 8 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Hodrupa A 10L.

Kiehl Hodrupa A 10L.

Płyn do mycia maszyn i w automatach wysokociśnieniowych, chroni przed korozją. Usuwa zabrudzenia po olejach mineralnych i spalinach oraz sadzy po pożarach.

Kanister 10L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik