nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Elifilm 5 Zobacz większe

Diversey Elifilm 5 20L

03-100848161

Nowy produkt

Alkaliczny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych.

Kanister 20L

Więcej szczegółów

353,21 zł netto
434,45 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 100848161
Nazwa Diversey Elifilm 5
Opakowanie: Kanister 20 L
Obszar zastosowania Mycie niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenie wózków i koszy zakupowych

Więcej informacji

Opis

Elifilm 5 jest skoncentrowanym, wysokoalkalicznym produktem przeznaczonym do mycia niezabezpieczonych, wodoodpornych podłóg oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych. Jest to preparat dedykowany do szerokiego zakresu aplikacji, takich jak: codzienne mycie podłóg, doczyszczanie podłóg odpornych na działanie alkaliów, mycie pianowe powierzchni pionowych, mycie ciśnieniowe oraz mycie środków transportu.

Cechy

  • unikalna kompozycja związków powierzchniowo czynnych i składników alkalicznych;
  • charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami emulgującymi; skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe;

Właściwości

  • pH (koncentrat): > 12

Sposób użycia

  • Automaty szorujące: czyszczenie codzienne - stężenie od 1 do 2,5%; czyszczenie gruntowne - stężenie od 3 do 5%. Dozowanie Wiaderko (mopowanie): stosować w stężeniu od 1 do 3%. W przypadku silniejszych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 5%.
  • Produkt Elilm 5 to preparat pieniący. W przypadku stosowania produktu w automatach szorujących lub szorowarkach jednotarczowych, zaleca się użycie preparatu TASKI Tapi Defoam - preparatu o właściwościach antypieniących, dostępnego w ofercie Diversey. Preparatu nie stosować na podłogach wrażliwych na działanie alkaliów lub wody. Przed użyciem produktu, przeprowadzić test na małej powierzchni, w niewidocznym miejscu. Bezzwłocznie usunąć wszelkie zachlapania produktem Elilm 5 z powierzchni wrażliwych na alkalia za pomocą wilgotnej ściereczki.
  • Mycie maszynowe: Zadozować preparat do zbiornika uprzednio napełnionego wodą, nanieść roztwór na czyszczoną podłogę, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu) czyścić, następnie usunąć zabrudzony roztwór.
  • Wiaderko (mopowanie): W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka uprzednio wypełnionego wodą. Przygotowany preparat nanieść równomiernie na mytą powierzchnię, pozostawić do przereagowania (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu), myć, usunąć zabrudzony roztwór. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Diversey  Elifilm 5 20L

Diversey Elifilm 5 20L

Alkaliczny preparat do mycia niezabezpieczonych podłóg wodoodpornych oraz czyszczenia wózków i koszy zakupowych.

Kanister 20L

Produkty powiązane