nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Gommasol_5L_2012 Zobacz większe

Kiehl Gommasol 5L

02-J050715

Nowy produkt

Środek do usuwania pozostałości po gumie powstałych wskutek pracy wózków widłowych itp.

Kanister 5L

Więcej szczegółów

459,64 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 02-J050715
Nazwa Kiehl Gommasol 5L.
Skala pH 6
Opakowanie: Kanister 5L
Obszar zastosowania Prosty w użyciu produkt o dużej sile czyszczenia na bazie rozpuszczalników do usuwania zarysowań i pozostałości po gumie na podłogach przemysłowych i w halach magazynowych

Więcej informacji

Opis
Gommasol jest specjalnym produktem na bazie rozpuszczalników do usuwania zarysowań i pozostałości po gumie, które powstały w wyniku pracy wózków widłowych i podnośników na podłogach przemysłowych.
Produkt przeznaczony jest do podłóg odpornych na działanie rozpuszczalników takich jak: podłogi przemysłowe, beton, żywica epoksydowa, jastrych magnezowy i cegła gliniana. Nie nadaje się do podłóg zawierających asfalt i do podłóg bitumicznych.
Cechy
  • Ze względu na dużą siłę czyszczenia Gommasol nadaje się do zastosowania na podłogach przemysłowych i w halach magazynowych o bardzo dużym stopniu zabrudzenia.
  • Posiada zredukowany zapach i jest prosty w użyciu.
Właściowści
  • pH (koncentratu): ok. 6
  • pH (roztworu roboczego): ok. 7
Sposób użycia
  • środek (nierozcieńczony lub w rozcieńczeniu z wodą od 1:1 do 1:2) wlać do odpowiedniego urządzenia spryskującego z dyszą pianową, rozprowadzić, odczekać ok. 10 min.
  • W przypadku normalnego zabrudzenia lub punktowego zastosowania Gommasolu, brudną wodę można zebrać podczas maszynowego mycia na mokro maszyną szorująco-zbierającą przy zastosowaniu 1 %-owego roztworu Dopomatu- forte w ramach mycia bieżącego.
  • W przypadku dużych zabrudzeń lub stosowania Gommasolu na dużej powierzchni, podłogę należy gruntownie wyszorować po uprzednim spryskaniu jej przy użyciu maszyny jednotarczowej i zielonego padu. Następnie zebrać brudną wodę i spłukać gruntownie czystą wodą.
  • Usuwanie zarysowań po gumie: 50-100 ml/m2

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Gommasol 5L

Kiehl Gommasol 5L

Środek do usuwania pozostałości po gumie powstałych wskutek pracy wózków widłowych itp.

Kanister 5L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik