nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

7518953 Domestos Professional Pine Fresh 5L Zobacz większe

Diversey Domestos Professional Pine Fresh 5L

03-100830564

Nowy produkt

Płyn do mycia i dezynfekcji na bazie chloru.

Kanister 5L

Więcej szczegółów

35,72 zł netto
43,94 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 03-100830564
Nazwa Diversey Domestos Professional Pine Fresh 5L
Opakowanie: Kanister 5L
Obszar zastosowania Chlorowy środek do mycia i dezynfekcji obszaru sanitarnego, szpitalnego, kuchennego. Szerokie spektrum biobójcze. Skuteczny w zwalczaniu grzybów

Więcej informacji

Opis

Domestos Professionl Pine Fresh jest zagęszczonym płynem do mycia i dezynfekcji urządzeń i powierzchni w pomieszczeniach sanitarnych oraz do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia. Produkt polecany jest również do wybielania tkanin białych.

Cechy

 • Myje i dezynfekuje
 • Szerokie spektrum działania biobójczego. Jest skuteczny w zwalczaniu bakterii, wirusów (w tym wirusy grypy typu H1N1) i grzybów. Szerokie spektrum działania biobójczego.
 • Dzięki zagęszczonej konsystencji dłużej przywiera do czyszczonej powierzchni
 • Efektywny i wydajny, pozostawia świeży i przyjemny zapach
 • Łatwe i szybkie zastosowanie

Właściwości

 • pH (koncentrat) ok. 13

Sposób użycia

 • Produkt nierozcieńczony stosowany do mycia muszli toaletowych, wanien, umywalek, zlewów produkt rozprowadzić równomiernie po powierzchni i po 15 min. spłukać wodą. Aby zdezynfekować i usunąć nieprzyjemny zapach z wlotów do kanalizacji z wanny, zlewów lub umywalek należy środek wlać do syfonu na noc i dopiero spłukać.
 • Produkt rozcieńczony może być stosowany do mycia dużych powierzchni jak np. podłogi, kafelki, w proporcji 100 ml na 5 l wody (1 nakrętka=20 ml). Pozostawić na 15 min. i spłukać.
 • W celu wybielenia tkanin należy zastosować 20 ml płynu na 5L zimnej wody. Tkaniny moczyć przez noc, a następnie dokładnie wypłukać czystą wodą. W przypadku wszelkich ubiorów, produkt stosować tylko w rozcieńczeniu.
 • Zastosowanie w służbie zdrowia. Aby zdezynfekować i wyczyścić duże powierzchnie nanieść roztwór Domestosa rozcieńczonego wodą w proporcji 1:3 (1 część Domestosa : 2 części wody). Spłukać po 15 minutach. Zakres działania: bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy.
 • Uwaga: Nie używać na emalii i powierzchniach metalizowanych (chromowanych, pozłacanych, itp.). Nie stosować na podłogach produktu w postaci nierozcieńczonej. Nie używać do jedwabiu, wełny, tkanin kolorowych, sztucznych i innych delikatnych materiałów, skóry lub na naczyniach o specjalnej powierzchni (np. ogniotrwałej). Zawsze odnosić się do instrukcji producenta. Zachować szczególną ostrożność tak, by nie rozlać produktu na tkaniny, meble, dywany. Preparat może uszkodzić daną powierzchnię. W przypadku rozlania produktu, powierzchnię natychmiast zmyć dokładnie czystą wodą.
 • Sprzęt używany do czyszczenia powierzchni preparatem Domestos Professional Pine Fresh, (mop lub ścierka) należy po zakończeniu pracy z produktem dokładnie wypłukać czystą wodą.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Diversey Domestos Professional Pine Fresh 5L

Diversey Domestos Professional Pine Fresh 5L

Płyn do mycia i dezynfekcji na bazie chloru.

Kanister 5L

Produkty powiązane