nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Kiehl Santex Zobacz większe

Kiehl Santex 1L

02-J 40 10 01

Nowy produkt

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

Więcej szczegółów

18,57 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 02-J 40 10 01
Nazwa Kiehl Santex 1L
Opakowanie: Butelka 1L
Obszar zastosowania Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach. Wymaga spłukania.

Więcej informacji

Opis

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Resztki produktu pozostałe po zakończeniu mycia należy dokładnie spłukać. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasu mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących mycia i pielęgnacji w obszarze sanitarnym podanych przez producenta.

Produkt polecany jest do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej.

Cechy

  • Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła.
  • Posiada świeży zapach. 

Właściwości

  • pH (koncentratu): ok. 1
  • pH (roztworu roboczego): ok. 2

Sposób użycia

  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.
  • Mycie powierzchni / mycie:

Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę. Wyczyszczoną powierzchnię spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą.

lub

1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.

  • Zużycie na m2: Mycie powierzchni / mycie: 1-5 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Santex 1L

Kiehl Santex 1L

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach.

Opakowanie 1L

Produkty powiązane

Pobierz załącznik