nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Oxycal_s_6d50c696d9f26a18ac3a9689a4d0373b Zobacz większe

Kiehl Oxycal 1L

02-J403001

Nowy produkt

Środek o właściwościach wybielających w całym obszarze sanitarnym.

Opakowanie 1L

Więcej szczegółów

19,04 zł netto
23,42 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 02-J403001
Nazwa Kiehl Oxycal 1L.
Skala pH 1,5
Opakowanie: Butelka 1L
Waga 1 kg
Obszar zastosowania Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości na bazie aktywnego tlenu o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym

Więcej informacji

Opis
Innowacyjna mieszanina kwasów w połączeniu ze składnikami rozszczepiającymi tlen umożliwia szybkie czyszczenie o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym. Produkt doskonale nadaje się do obszarów o wysokiej frekwencji np. lotniska, dworce itp.
Produkt przeznaczony jest do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, muszle WC i pisuary z ceramiki, porcelany i stali szlachetnej w obszarze sanitarnym oraz w innych obszarach, gdzie istnieje potrzeba przyjaznego dla materiału usuwania osadów wapiennych z równoczesnym działaniem wybielającym i poprawą jakości powietrza.
Uwaga! Produkt nie nadaje się do przedmiotów i powierzchni z poliamidu, emaliowanych wanien i umywalek oraz powierzchni zawierających wapń (np. marmur).
Cechy
  • Utleniające działanie tlenu neutralizuje nieprzyjemne zapachy i poprawia jakość powietrza w sanitariatach na zasadzie efektu świeżości.
  • Uwalniany przez produkt Oxycal tlen wybiela przy regularnym użyciu ciemne plamy i przebarwienia. 
Właściwości
  • pH (koncentratu): ok. 1,5
  • pH (roztworu roboczego): ok.7
Sposób użycia
  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.
  • Mycie powierzchni: Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią, szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą. lub 1 -2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.
  • Mycie gruntowne/ usuwanie wapnia: Nierozcieńczony produkt lub w rozcieńczeniu 1:5 rozprowadzić na powierzchni. Powierzchnię wyczyścić a następnie zmyć wodą.
  • Zużycie na m2 przy myciu powierzchni: 1 - 5 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Oxycal 1L

Kiehl Oxycal 1L

Środek o właściwościach wybielających w całym obszarze sanitarnym.

Opakowanie 1L

Produkty powiązane