nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Opysat_500ml Zobacz większe

Kiehl Opysat 500ml

02-J45020f

Nowy produkt

Lotion do mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę.

Opakowanie 500 ml

Więcej szczegółów

14,46 zł netto
17,79 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 02-J45020f
Nazwa Kiehl Opysat 500 ml.
Skala pH 6
Opakowanie: Butelka 500 ml
Waga 500 g
Obszar zastosowania Łagodny, wydajny, perłowy i przyjemnie pachnący lotion o lepkiej konsystencji do częstego mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę. częstym myciu rąk.

Więcej informacji

Opis
Wysokojakościowy lotion o lepkiej konsystencji do mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę. Czyści łagodnie i pielęgnuje skórę rąk. Specjalne substancje myjące zapewniają delikatne czyszczenie.
Produkt zalecany jest o higienicznego mycia i pielęgnacji skóry rąk, również w przypadku zabrudzenia rąk tłuszczem. Idealny do zastosowania we wszystkich obszarach wymagających częstego mycia rąk np.: w gospodarstwach domowych, szpitalach, szkołach, przedszkolach itp.
Opysat jest zalecany przede wszystkim przy częstym myciu rąk. Nie wpływa ujemnie na proces pracy np.: lakierowanie, nakładanie powłok. Opysat zawiera surowce odnawialne, ulega biodegradacji i jest wolny od mydła, rozpuszczalników, alkoholu i substancji ścierających. Nie istnieją żadne wątpliwości pod kątem dermatologicznym co do stosowania produktu. Nadaje się do użycia w ściennych dozownikach na mydło.
Cechy
 • Produkt o przyjemnym, wonnym zapachu i widocznym w butelce, optycznie przemawiającym efekcie masy perłowej.
 • Wartość pH produktu nie narusza kwaśnego płaszcza ochronnego skóry (płaszcza hydrolipidowego).
 • Wysokie nawilżenie skóry zawartymi w produkcie komponentami ochronnymi zapobpiega podrażnieniom. Opakowanie produktu jest przeznaczone do sortowania i recyclingu.
 • Niezwykle oszczędny w użyciu.
 • Nadaje się do wody o każdej twardości. 
Właściwości
 • pH (koncentratu): ok. 6,0
Sposób użycia
 • W dozownikach do wielokrotnego napełniania lub na butelki prostokątne przeznaczonych do produktów o lepkiej konsystencji: Dozownik napełnić produktem. Unikać mieszania z innymi mydłami. Dozownik przynajmniej 2 razy w roku całkowicie opróżnić i wyczyścić gruntownie ciepłą wodą.
 • Przy pomocy przykręcanej manualnej pompki dozującej: Pompkę dozującą przykręcić do kanistra w miejsce oryginalnej pokrywy. Naciśnięcie 2 x odpowiada ok. 2 ml. Przed każdą wymianą kanistra należy wymyć gruntownie pompkę dozującą wewnątrz i na zewnątrz ciepłą wodą. 2 ml Opysatu nanieść na mokrą skórę i umyć ręce. Na zakończenie spłukać dokładnie ciepłą wodą i wysuszyć.
 • Szczegółowe wskazówki dotyczące mycia rąk do wydruku na: www.kiehl-group.com.
 • Do ochrony rąk podczas oraz po pracy zalecamy produkty z serii "Marina KC"
 • Zużycie 2 ml na 1 mycie rąk.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Opysat 500ml

Kiehl Opysat 500ml

Lotion do mycia rąk z komponentami chroniącymi skórę.

Opakowanie 500 ml

Produkty powiązane