nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Rękawice nitrylowe L Zobacz większe

Rękawice nitrylowe L

14-RĘK/NITR/L

Nowy produkt

Rękawice medyczne nitrylowe Sempercare Skin PF

Opakowanie 100 szt.

Więcej szczegółów

14,50 zł netto
15,66 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rękawice medyczne nitrylowe Sempercare Skin PF

Jednorazowe rękawiczki nitrylowe Sempercare® Skin 2 PF służą ochronie dłoni przed działaniem szkodliwych wirusów oraz innych niebezpiecznych substancji. Są szczelne i wykonane z syntetycznego kauczuku (NBR). Mogą być wykorzystane przez osoby z alergią, ponieważ rękawice hipoalergiczne pozbawione są lateksu. Bezpudrowe i niejałowe rękawice umożliwiają pełną kontrolę podejmowanych czynności. Gwarantowane jest to dzięki chlorowanej powierzchni wewnętrznej oraz teksturowanym końcówkom palców. Bezuciskowe rękawiczki medyczne nitrylowe ochronne cechują się elastycznością, a tym samym dopasowują się do kształtu dłoni, wnętrze chlorowane o gładkiej powierzchni ułatwia ich zakładanie. Dostępne są we wszystkich możliwych rozmiarach, aby zagwarantować idealną precyzję i komfort pracy. Występują w uniwersalnym fioletowym kolorze. 
Rękawice medyczne nitrylowe posiadają współczynnik jakości AQL-1,5/6N, jak i normy ISO, które potwierdzają skuteczność funkcji ochronnej. Artykuł najwyższej jakości. 
Dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Przydatne w szeroko rozumianej służbie zdrowia, medycynie, stomatologii, weterynarii, laboratoriach i instytutach, przemyśle spożywczym, gastronomi, przy pracach porządkowych, konserwacji maszyn i urządzeń.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe L

Rękawice medyczne nitrylowe Sempercare Skin PF

Opakowanie 100 szt.

Produkty powiązane