nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Tablefit_5L Zobacz większe

Kiehl Tablefit 5L.

02-J500105

Nowy produkt

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników

Kanister 5L

Więcej szczegółów

152,58 zł netto
187,67 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pobierz załącznik

Opis

Indeks 02-J500105
Nazwa Kiehl Tablefit 5L.
Opakowanie: Kanister 5L
Obszar zastosowania Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia usuwający ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych

Więcej informacji

Opis
Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.
Usuwa ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych na wszystkich powierzchniach z tworzywa sztucznego lub pokrytych tworzywem sztucznym odpornych na działanie rozpuszczalników oraz ze stali szlachetnej, aluminium, aluminium eloksalowanego itp.
Uwaga! Powierzchnie lakierowane (na bazie wodnej) wrażliwe na działanie rozpuszczalników oraz powłoki ulegają rozpuszczeniu pod wpływem Tablefitu.
Cechy
  • Nie nadaje się do tworzywa sztucznego ABS, z którego robione są specjalne obudowy telefonów, niektóre klawiatury komputerowe i monitory LCD. Tworzywa sztuczne tego rodzaju mają oznaczenie "ABS". Powierzchnie tego rodzaju spryskane nie umyślnie środkiem należy natychmiast wytrzeć do sucha tak, aby uniknąć uszkodzenia materiału.
  • Tablefit posiada przyjemny zapach podczas stosowania.
  • Do ogólnego mycia bieżącego powierzchni w procesie mycia metodą spray polecamy produkt Profless- Konzentrat.
Właściwości
  • pH (koncentratu): ok. 9,5
Sposób użycia
  • Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.
  • Mycie powierzchni: Tablefitem spryskać ściereczkę, ściereczką usunąć zanieczyszczenie, powierzchnię wytrzeć do sucha. Zawsze spryskiwać ściereczkę a nie czyszczoną powierzchnię!
  • Butelka z rozpylaczem jest przeznaczona do ponownego napełnienia z kanistra 5 L przy pomocy kranu wypustowego.
  • Zużycie na mprzy czyszczeniu powierzchni: 2 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiehl Tablefit 5L.

Kiehl Tablefit 5L.

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników

Kanister 5L

Produkty powiązane