nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

Tapi Spotex 2 Zobacz większe

Diversey Tapi Spotex 2

03-G11737

Nowy produkt

Środek w postaci spray'u do usuwania plam pochodzenia organicznego jak i na bazie wody z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie, winie.

Opakowanie 750 ml

Więcej szczegółów

60,83 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Indeks 03-G11737
Nazwa Diversey Tapi Spotex 2
Opakowanie: Butelka ze spryskiwaczem 750 ml
Obszar zastosowania Idealny do usuwania zabrudzeń z wykładzin i dywanów tj. wino, sok, ketchup, Zawiera formułę O.N.T. pochłaniającą zapachy

Więcej informacji

Opis

TASKI Tapi Spotex 2 jest preparatem do usuwania plam z wykładzin podłogowych i dywanów. Dzięki specjalnej kompozycji środków powierzchniowo czynnych preparat skutecznie usuwa plamy, zarówno pochodzenia organicznego, jak i na bazie wodnej np.: plamy z soku, kawy, herbaty, ketchupu, wina czy krwi.

Cechy

  • skutecznie usuwa plamy różnego pochodzenia;
  • gotowy do użycia;
  • zawiera „ONT” – technologię neutralizacji zapachów;
  • bezpieczny dla wszystkich typów dywanów, wliczając wełniane. 

Właściwości

  • pH (koncentrat, 20°C): ok. 7,8

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia, nie rozcieńczać.
  • Oczyścić wstępnie powierzchnię poprzez dokładne odkurzenie na sucho i usunięcie zabrudzeń poprzez delikatne ich zeskrobanie przy pomocy narzędzia, które nie uszkodzi powierzchni. Miejsce zaplamione spryskać preparatem. Odczekać 20-30 sekund. Rozpuszczone zanieczyszczenia tamponować ścierką lub papierem. Jeżeli jest taka konieczność czynność powtórzyć. Dla uzyskania lepszego efektu prania, spłukać czystą wodą aby zapobiegać ponownemu osadzaniu się brudu. Pozostawić do wyschnięcia. W celu usunięcia dużych zabrudzeń zaleca się zastosowanie metody płukania.
  • W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu preparatu na czyszczoną powierzchnię (np. przebarwienia), przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkim kawałku powierzchni, w mało widocznym miejscu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Diversey Tapi Spotex 2

Diversey Tapi Spotex 2

Środek w postaci spray'u do usuwania plam pochodzenia organicznego jak i na bazie wody z wykładzin podłogowych i dywanów np. po kawie, herbacie, winie.

Opakowanie 750 ml

Produkty powiązane

Pobierz załącznik