nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

mop akryl Zobacz większe

Mop akrylowy 60 cm

22-142

Nowy produkt

Mop akrylowy do zamiatania na sucho.

Szerokość robocza 60 cm

Więcej szczegółów

29,80 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mop akrylowy do szybkiego i bezkurzowego zamiatania podłóg. Szerokość 60 cm.

Idealny do szybkiego i dokładnego zamiatania małych, średnich i dużych powierzchni podłogowych. Jest to podstawowy mop wykorzystywany do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Podczas zamiatania nie wzbija kurzu tak jak zwykła miotła.

Zamiatanie odbywa się tak jak mycie podłogi na mokro - nie odrywając mopa od powierzchni podłogi. Dzięki temu zamiatane pomieszczenia nie są zakurzone, kurz nie osiada na półkach, parapetach, framugach drzwi, rantach obrazów i poręczach. Świetnie zbiera kurz, duże ilości piasku, śmieci i odpadków.

Stosowany również do doczyszczeń pobudowlanych. Idealny do zamiatania paneli podłogowych i parkietów w mieszkaniach i domach. Dzięki dużej szerokości zamiata łatwo i szybko. Niebieski wkład akrylowy można łatwo ściągnąć ze stelaża i wytrzepać z kurzu. Wkład można wielokrotnie prać.

Z pomocą tego mopa z łatwością i szybko usuniesz wszystkie sierści zwierząt, kłaki, włosy i kurz bez konieczności wyciągania odkurzacza z szafy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mop akrylowy 60 cm

Mop akrylowy 60 cm

Mop akrylowy do zamiatania na sucho.

Szerokość robocza 60 cm

Produkty powiązane