nagroda

Wysyłka darmowa gratis  Dostawa - już do 48h 

Infolinia  Infolinia  +48 71 319 81 88

akryl 100 Zobacz większe

Mop akrylowy do stelaża nożycowego 100 cm

22-401

Nowy produkt

Mop akrylowy do zamiatania na sucho.

Szerokość robocza 100 cm

Więcej szczegółów

109,50 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mop akrylowy do szybkiego i bezkurzowego zamiatania podłóg. Szerokość 100 cm.

Idealny do szybkiego i dokładnego zamiatania małych, średnich i dużych powierzchni podłogowych. Jest to podstawowy mop wykorzystywany do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Podczas zamiatania nie wzbija kurzu tak jak zwykła miotła.

Zamiatanie odbywa się tak jak mycie podłogi na mokro - nie odrywając mopa od powierzchni podłogi. Dzięki temu zamiatane pomieszczenia nie są zakurzone, kurz nie osiada na półkach, parapetach, framugach drzwi, rantach obrazów i poręczach. Świetnie zbiera kurz, duże ilości piasku, śmieci i odpadków.

Stosowany również do doczyszczeń pobudowlanych. Idealny do zamiatania paneli podłogowych i parkietów w mieszkaniach i domach. Dzięki dużej szerokości zamiata łatwo i szybko. Niebieski wkład akrylowy można łatwo ściągnąć ze stelaża i wytrzepać z kurzu. Wkład można wielokrotnie prać.

Z pomocą tego mopa z łatwością i szybko usuniesz wszystkie sierści zwierząt, kłaki, włosy i kurz bez konieczności wyciągania odkurzacza z szafy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mop akrylowy do stelaża nożycowego 100 cm

Mop akrylowy do stelaża nożycowego 100 cm

Mop akrylowy do zamiatania na sucho.

Szerokość robocza 100 cm

Produkty powiązane