• Nowy

Soft Care Dermasoft jest kremem do pielęgnacji i ochrony skóry rąk narażonej na oddziaływanie niekorzystnych czynników związanych z wykonywaniem pracy, szczególnie polecanym w przemyśle, rzemiośle, zakładach drobnej wytwórczości i usługowych, obiektach służby zdrowia.
Soft Care Dermasoft zawiera specjalną kompozycję składników, które chronią, pielęgnują i regenerują skórę rąk (szczególnie wrażliwą). Krem dostarcza skórze utracone w czasie pracy substancje tłuszczowe i nawilżające, przyjazne dla skóry składniki przywracają właściwe natłuszczenie oraz przyspieszają odtworzenie naturalnych funkcji skóry. Zawarte w kremie woski zapobiegają wysuszaniu pierzchnięciu skóry. Krem szybko się wchłania, nadając skórze naturalną miękkość i elastyczność. Produkt został przebadany pod względem bezpieczeństwa stosowania
oraz toksykologii i dopuszczony przez certyfikowane laboratorium. Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny nr. HŻ/00918/01/2004 z dnia 16.02.2004.

Cechy:
zapobiega wysuszaniu i pierzchnięciu skóry;
szybko się wchłania, nadając skórze naturalną miękkość i elastyczność;
jednorazowe, higieniczne opakowania - wkłady do dyspenserów Soft Care dozujące określoną porcję kremu.

Właściwości:
Postać: biały krem
Gęstość w 20ºC: ok. 0,99 g/cm³.
pH (koncentrat, w 20ºC): 6,5 – 7,0

Powyższe właściwości reprezentują wartości typowe dla tego preparatu i mogą ulec zmianie. Nie należy ich traktować jako specyfikacji produktu.

Sposób użycia:
Produkt dostępny w opakowaniu: karton (6 x 800ml).
Wycisnąć jedną porcję (1 ml) kremu Soft Care Dermasoft z dozownika na czyste i suche ręce, rozprowadzić krem po powierzchni rąk. Krem stosuje się po zakończeniu pracy, przed wyjściem do domu. Jeżeli nie są stosowane specjalne kremy ochronne zalecane jest stosowanie Soft Care Dermasoft także przed rozpoczęciem pracy oraz po każdorazowym myciu rąk.

03-6971740

Pliki do pobrania

Soft Care Dermasoft karta

Karta Soft Care Dermasoft

Pliki do pobrania (262.08k)

Soft Care Dermasoft ulotka

ulotka

Pliki do pobrania (235.35k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.